Ozon Jeneratörleri

Ozon Makineleri

Çağdaş Ozon Sistemleri Kalitesiyle

Firmamız, ozon üretim sistemleri geliştirmiş ve ozonu oluşturan ozon jeneratörünün faydalarını insanlığa kazandırmıştır. Ozona ihtiyaç duyulan farklı sektörler için gelişmiş ozon jeneratörleri tasarlamıştır.

Bugün 28 Nisan 2017 Cuma

Ozon Jeneratörü, Ozon Makinası ve Ozonlama Sistemlerinin Faydaları

Ozon gazını üreten ozon jeneratörü faydaları bir hayli fazladır. Ozon makinası, sayesinde oluşturulan ozonlama sistemleri insan sağlığına faydalı olabilecek bir çok alanda kullanılabilir. Firmamız, ozonun faydalarını insanlığa kazandırmak amacıyla ozon üretim sistemleri geliştirmiş ve ozona ihtiyaç duyulan farklı sektörler için gelişmiş ozon jeneratörleri tasarlamıştır. Ozon, 3 oksijen atomundan oluştuğu için gıdada dahil olmak üzere kullanımında çevreye ve insana hiçbir zararı yoktur. Ozonun gaz ve su uygulama yöntemleri ile gıda üstünde (kırmızı et ve kümes hayvanları dahil) bulunan mikroplar yok edilebilir ve ürünlerin raf ömürleri uzar.

Ozon gazı oksidasyonu çok yüksek ve bilinen en kuvvetli dezenfektan olması ve diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre insan vücuduna zararlı hiçbir kalıntı bırakmaması sebebiyle son yıllarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Ozon gazı diğer dezenfektan yöntemleri içerisinde çok daha kuvvetlidir. Ozon organizmaların hücre duvarlarını parçalayarak bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir.

Gıda sektöründe içme suları, balık üretim ve işleme tesisleri, meyve ve sebze işleme tesisleri, kuru gıdalar, piliç karkaslarının dezenfeksiyonu ile işletme sularının yeniden kullanımı gibi çok farklı alanlarda ozon uygulamaları yapılmaktadır

Eğer firmanıza ozon sistemi kurma imkanınız var ise kurmanızı öneriyoruz. Çağdaş Ozon Sistemleri firması olarak son ozonlama teknolojilerini kullanarak bu işlemi yapmaya hazırız. Aramaktan çekinmeyiniz. Ofis : 0 322 239 77 50 ---- GSM : 0 507 984 45 49

Bu konu ilginizi çektiyse aşağıdaki konular da ilginizi çekeblir!!!

Ozonlama Sistemi Seçerken Dikkat? Ozon Jeneratörü nerede kullanılır ?